♫ ♩
♫ ♩
Trwa wysyłanie wiadomości

Dziękujemy za kontaktWiadomość została wysłana do Nas! Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.


Przekierowanie na bilety24.pl

language English
language German
language Polish

Martin Garcia Garcia

13.08 nd.  18 30

Sala Oratorium Marianum, plac Uniwersytecki 1, Wrocław


Program:


Fryderyk Chopin

Barkarola Fis-dur op. 60

Preludia op. 28:

Fis-dur nr 13, G-dur nr 3, a-moll nr 2, es-moll nr 14

Sonata b-moll op. 35


***


Johannes Brahms

III Sonata f-moll op. 5

Czas trwania z bankietem: 18³⁰-21³⁰

Laureat III miejsca i nagrody za najlepsze wykonanie koncertu na XVIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz zwycięzca i zdobywca nagrody publiczności na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Cleveland.

Hiszpański pianista koncertował jako solista w salach całej Europy, Stanów Zjednoczonych i Japonii, otrzymując bardzo entuzjastyczne recenzje:

"Martin Garcia Garcia jest zadziwiającym pianistą o wielkiej muzykalności i niezłomnej technice..." - Arlo McKinnon, New York Classical Review po debiucie w Carnegie Hall w Nowym Jorku w 2022 roku.

Występował na wielu renomowanych festiwalach pianistycznych: Martha Argerich Festival w Hamburgu, Klavier-Festival Ruhr, „Chopin i Jego Europa” w Warszawie, festiwalu „Chopin à Paris” oraz Valdemossa Festival na Majorce.

Studiował w Escuela Superior de Música Reina Sofía w klasie Galiny Eguiazarovej – otrzymując z rąk Jej Królewskiej Mości Królowej Zofii nagrodę dla najlepszego studenta najbardziej prestiżowej madryckiej uczelni. Ukończył także Mannes School of Music w Nowym Jorku pod kierunkiem profesora Jerome'a Rose'a - wybitnego amerykańskiego pianisty i zwycięzcy Ferruccio Busoni International Piano Competition w Bolzano.

Współpracował z takimi dyrygentami, jak np. Andrzej Boreyko, Alexandr Markovic, Yukio Kitahara, Sebastian Weigle.

Sponsorzy

Lokalizacja

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach, zapraszamy do zapisania się do newslettera

[Więcej]